تحلیل دوج کوین، ادامه روند قبلی، ۳۰ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین در هفته اول تیر ۱۴۰۲ نشان می‌دهد که دوج کوین هیچ تغییر روندی را نشان نمی‌دهد.. آیا این می‌تواند ریزش بیشتر را رقم بزند؟ یا با یک شکست جعلی روبه رو هستیم؟ در صفحه تحلیل دوج کوین به وضعیت جفت ارز DOGE/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز دوج کوین

دوج کوین هفته گذشته را با ۱۰ درصد تغییر قیمت، با کندلی دوجی بست. در این شرایط در تایم فریم هفتگی همچنان کف کانال اندیکاتور گاژیان حفظ شده است. این می‌تواند نشانه مثبتی باشد؛ اما در مسیر صعودی دوج کوین راه سختی را در پیش دارد. ابتدا مقاومت فعلی خودش را در پیش دارد که حوالی ۰.۰۶۲۹ دلار است. سپس باید از پس ۰.۰۶۴ دلار بر بیاید. در این شرایط می‌توان انتظار داشت دوج کوین تا محدوده ۰.۰۶۹۷ دلار افزایش قیمت را رقم بزند.

تحلیل دوج کوین 30 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین

دوج کوین در مسیر نزولی اما راه ساده‌تری را در پیش دارد. در واقع می‌توان انتظار داشت قیمت دوج کوین به کف ۰.۰۵۸۱ دلار رسیده و سپس در صورتی که این ناحیه از دست برود، حرکت نزولی تا ناحیه ۰.۰۵۴ دلار ادامه پیدا کند. چون این ناحیه با خط روند صعودی تلاقی دارد، از دست رفتن این ناحیه می‌تواند ریزش بیشتری را حتی تا ناحیه ۰.۰۴۲ دلار تجربه کند.

RSI دوج کوین در حال حاضر در تایم روزانه ۳۵ را نشان می‌دهد. برای صعودی شدن باید حداقل بالای ۴۰ تثبیت دهد، تا بتوان به ادامه روند صعودی این ارز دیجیتال امیدوار بود.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۱/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا