تحلیل هفتگی دوج کوین، شکست خط روند، ۲۸ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل هفتگی دوج کوین در هفته چهارم فروردین ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت دوج کوین به سمت ترند لاین نزولی دارد. زمان تصمیم‌گیری دوج کوین فرا رسیده است. آیا دوباره دوج کوین از خط روند نزولی برگشت می‌خورد و روند ریزشی را پیش می‌گیرد؟‌ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در تحلیل هفتگی دوج کوین به وضعیت جفت ارز DOGE/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل هفتگی دوج کوین

تحلیل هفتگی دوج کوین نشان می‌دهد این هفته نیز دوج کوین به ترند لاین نزولی خودش از سقف قیمتی تا به حال نزدیک شده و احتمال شکست ترند لاین وجود دارد. اما از طرفی دوج کوین می‌تواند یک‌بار دیگر کف قیمتی را تست کند. اما طی هفته‌های گذشته دیدیم که دوج کوین با توییت‌های ایلان ماسک جابه‌جا شده است. پس باید منتظر شکست خط روند بلند مدت دوج کوین باشیم.

تحلیل هفتگی دوج کوین 22 فروردین 1402

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین

دوج کوین اگر قیمت ۰.۰۹۲ دلار را بتواند عبور کند، ۰.۰۹۴ دلار می‌تواند سقف بعدی باشد که دوج کوین باید آن را بشکند تا بتواند به ۰.۰۹۹ دلار برسد. تثبیت بالای ۰.۰۹۹ دلار اگر اتفاق بیوفتد می‌تواند ۰.۱۰۳ دلار را نیز تجربه کند. ۰.۱۰۵ دلار نیز سقف بعدی خواهد بود که دوج کوین با عبور از آن می‌تواند شکست خط روند را رقم بزند و به سمت اهداف بالاتر حرکت کند.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا