تحلیل دوج کوین، احتمال روند نزولی، ۲۷ تیر ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین در هفته آخر تیر ۱۴۰۲ نشان می‌دهد که احتمال روند نزولی از روند صعودی بیشتر است. در صفحه تحلیل دوج کوین به وضعیت جفت ارز DOGE/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز دوج کوین

دوج کوین در تایم فریم هفتگی یک الگوی کنج صعودی را نشان می‌دهد. اما هنوز تائیدی برای شکست این الگو وجود ندارد. پس می‌توان انتظار داشت، دوباره این ارز دیجیتال به کف خود برسد. پس فعلا تا زمانی که این الگو شکسته نشده، می‌توان انتظار ریزش بیشتری را از دوج کوین داشت. پس اگر دوج کوین نتواند ۰.۰۷۵۴ دلار را عبور کند، ریزش قیمتی می‌تواند ادامه‌دار باشد و تا محدوده ۰.۰۷۰۱ دلار ادامه پیدا کند.

تحلیل دوج کوین 27 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین

اگر دوج کوین مسیر نزولی را ادامه دهد، می‌تواند حتی به ۰.۰۶۷ دلار نیز برسد. اما این ناحیه حمایتی وجود دارد که اگر شکسته شود، ریزش ادامه دار می‌شود و حتی می‌تواند تا ۰.۰۶۳ دلار ریزش کند. در عوض اگر مسیر صعودی آغاز شود، باید ابتدا ۰.۰۷۵۴ دلار به سمت بالا شکسته شود و به سمت ۰.۰۸۱۹ دلار حرکت کند. در این نقطه می‌توان انتظار حرکت صعودی بیشتر را از این ارز دیجیتال داشته باشیم.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا