تحلیل دوج کوین، کف حمایتی بالاتر ، ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین در هفته چهارم اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان می‌دهد که دوج کوین کفی بالاتر از کف قبلی خودش در داخل مثلث دارد. زمان تصمیم‌گیری دوج کوین هنوز فرا نرسیده و فاصله زیادی تا ترندلاین نزولی خود دارد. آیا دوباره دوج کوین از مقاومت هفتگی خودش برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل دوج کوین به وضعیت جفت ارز DOGE/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز دوج کوین

دوج کوین با وجود کفی بالاتر که ثبت کرده است، هنوز نتوانسته مقاومت‌های اصلی خود را تبدیل به حمایت کند. تنها نکته مثبت کفی بالاتر از کف قبلی بود که به آن اشاره کردیم. اما در تایم فریم روزانه به نظر می‌توان انتظار روندی صعودی برای دوج کوین انتظار داشت.

تحلیل دوج کوین 25 اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین

دوج کوین در حال حاضر ۰.۰۷۱ قیمت دارد. در صورتی که بتواند ۰.۷۹۳ دلار را به سمت بالا بشکند، می‌توان انتظار رشد را تا حوالی ۰.۸۷۲ دلار داشت. در این صورت می‌توان متصور شد که بالاخره دوج کوین به ترندلاین نزولی خود رسیده است. در این شرایط افزایش تا ۰.۰۹ دلار برای این ارز دیجیتال قابل دسترس خواهد بود.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا