تحلیل دوج کوین، شکست مثلث اصلی، ۲۲ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین در هفته چهارم خرداد ۱۴۰۲ نشان می‌دهد که دوج کوین کف مثلث خود  را به سمت پایین شکسته است. آیا این می‌تواند ریزش بیشتر را رقم بزند؟ یا با یک شکست جعلی روبه رو هستیم؟ در صفحه تحلیل دوج کوین به وضعیت جفت ارز DOGE/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز دوج کوین

دوج کوین کندل هفته گذشته را پایین‌تر از خط حمایتی ۰.۰۶۱ دلار بست. این شرایط در حالی اتفاق افتاده است که نفوذ به منطقه حمایتی نیز اتفاق افتاده است. در این شرایط می‌توان انتظار داشت دوج کوین یک بار دیگر به مناطق حمایتی سر بزند. برای این که حرکت صعودی را تجربه کنیم ابتدا باید قیمت به بالای ۰.۰۶۳۳ دلار برویم و بالای این منطقه تثبیت کند و از سد ۰.۰۷ دلار و ۰.۰۸ دلار عبور کند. در این شرایط می‌توان انتظار داشت دوباره به سطوح بالاتری مثل ۰.۱ دلار برسد.

تحلیل دوج کوین 22 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین

دوج کوین اما در مسیر نزولی قرار دارد. اگر نتواند این کف را در حوالی ۰.۰۵۴ دلار حفظ کند، شرایط سخت خواهد شد و ریزش بیشتری برای این ارز دیجیتال رقم خواهد خورد. در این شرایط می‌تواند ریزش را تا ۰.۰۴۲ دلار ادامه‌دار دید.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا