تحلیل دوج کوین، ادامه ریزش بیشتر، ۲۰ تیر ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین در هفته چهارم تیر ۱۴۰۲ نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال در معرض ریزش بیشتر است. در صفحه تحلیل دوج کوین به وضعیت جفت ارز DOGE/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز دوج کوین

دوج کوین همچنان در زیر منطقه مقاومتی در محدوده ۰.۰۷۰ دلار در حال رنج زدن است. در صورتی دوج کوین افزایشی می‌شود که بتواند قیمت ۰.۰۷۵ دلار را به سمت بالا بشکند. در این صورت می‌توان انتظار داشت تا ۰.۰۸۱ دلار حرکت صعودی را ادامه دهد.

تحلیل دوج کوین 20 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین

اگر دوج کوین نتواند از پس مقاومت ۰.۰۷ دلاری بر بیاید. آن وقت انتظار روند ریزشی بیشتری را از این میم کوین داریم. اگر دوج کوین نتواند ۰.۰۶۳ دلار را حفظ کند، آن وقت ریزش بیشتر تا ناحیه حمایتی ۰.۰۶۳ دلار ادامه پیدا خواهد کرد. اما در شرایطی که این حمایت از دست برود، ریزش می‌تواند تا ۰.۰۵۹ دلار ادامه‌دار شود.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا