تحلیل دوج کوین، در نزدیکی کف، ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین در هفته سوم اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمتی به کف مثلث دارد. زمان تصمیم‌گیری دوج کوین هنوز فرا نرسیده و فاصله زیادی تا ترندلاین نزولی خود دارد. آیا دوباره دوج کوین از مقاومت هفتگی خودش برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل دوج کوین به وضعیت جفت ارز DOGE/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

تحلیل ارز دوج کوین

دوج کوین هنوز در مثلث بزرگی که از سقف قیمتی تشکیل داده، رنج می‌زند. ارز دیجیتالی که در این مسیر نزولی نا امید کننده، هر از گاهی با یک خبر یا توییت از ایلان ماسک جا به جا می‌شود و حتی پامپ و دامپ‌های سنگینی را رقم می‌زند. باید دید آیا بالاخره آخرین پامپ قیمتی که حوالی ۲۴ اکتبر تا ۳۰ اکتبر رخ داد، باعث حمایت قیمت و افزایش آن می‌شود؟ یا دوج کوین به سمت حمایت هفتگی خودش در حوالی ۰.۰۵ دلار باز خواهد گشت؟

تحلیل دوج کوین 20اردیبهشت 1402

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین

دوج کوین هفته گذشته نشانه‌های نزولی را رقم زد و این هفته می‌تواند در پله اول تا محدوده ۰.۶۹ دلار ریزش را تجربه کند. تثبیت با کندل روزانه و حتی ۴ ساعته زیر این محدوده می‌تواند ادامه ریزش را برای دوج کوین رقم بزند. ادامه ریزش می‌تواند تا ۰.۰۵۶ دلار نیز ادامه پیدا کند. از طرفی این ناحیه فعلی یعنی حوالی ۰.۷۰ دلار تا ۰.۰۶۹ دلار منطقه حمایتی روزانه و ۴ ساعته دوج کوین است. اگر از این ناحیه افزایشی را رقم بزند، می‌تواند تا نزدیکی ۰.۰۸۱ دلار نیز افزایش پیدا کند.

اما ادامه روند صعودی منوط بر بازپس گیری نواحی مهم مقاومتی است. یعنی ۰.۹۳ دلار تا ۰.۱۱ دلار این منطقه سرشار از سفارشات فروش خواهد بود و دوج کوین درگیری‌هایی را با مقاومت‌های روزانه و هفتگی را در این ناحیه پیش رو خواهد داشت.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا