تحلیل دوج کوین، آماده برای افزایش، ۲ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین در هفته اول مرداد ۱۴۰۲ نشان می‌دهد که این میم کوین آماده برای افزایش قیمت است. در صفحه تحلیل دوج کوین به وضعیت جفت ارز DOGE/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز دوج کوین

تحلیل دوج کوین نشان از تحرک گاوها دارد که با موفقیت از سد متحرک نمایی ۲۰ روزه (۰.۰۷ دلار) در چند روز گذشته دفاع کردند که نشان می‌دهد دوج کوین در حال جذب خریداران در سطوح پایین‌تر است.

افزایش متحرک نمایی ۲۰ روزه و RSI بالای ۶۳ نشان می‌دهد که مسیری با کمترین مقاومت در یپش است و روند به سمت صعودی است. اگر خریداران قیمت را بالای ۰.۰۷ دلار حفظ کنند، این نشان دهنده شروع یک حرکت جدید است. جفت ارز DOGE/USDT می‌تواند به ۰.۰۸۱۹ دلار و سپس به ۰.۱۰ دلار جهش کند.

اگر خرس‌ها بخواهند این دیدگاه مثبت را باطل کنند، باید به سرعت قیمت را به زیر میانگین‌های متحرک کاهش دهند. چنین حرکتی نشان می‌دهد که صعود بالای ۰.۰۷۵۴ دلار ممکن است یک تله گاوی باشد. در این شرایط دوج کوین می‌تواند حتی تا ناحیه ۰.۰۶ دلاری سقوط کند.

تحلیل ارز دوج کوین 2 مرداد 1402

 

تحلیل دوج کوین تکنیکال

در تحلیل تکنیکال دوج کوین، DOGE همچنان در مثلث بلند مدت خودش قرار دارد و حتی از پس خط روند نزولی نیز بر آمده است. اما برای تائیدیه گرفتن از روند صعودی پایدار باید منتظر شکست ۰.۰۷۸ و سپس تثبیت بالای ۰.۰۸۱۹ دلار باشیم. این حرکت می‌تواند خیلی زود و با یک خبر مهم اتفاق بی‌افتد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۴.۷/۵ - (۳ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا