تحلیل دوج کوین، همچنان بدون حجم، ۲ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین در هفته اول خرداد ۱۴۰۲ نشان می‌دهد که دوج کوین در انتهای مثلث خود قرار دارد. همچنان فاصله زیادی تا ترندلاین نزولی خود دارد. اما امکان دارد با یک توییت از ایلان ماسک این فاصله جبران می‌شود. در صفحه تحلیل دوج کوین به وضعیت جفت ارز DOGE/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز دوج کوین

دوج کوین طی هفته گذشته تا به حال کفی بالاتر ثبت کرده است و توانسته است، خود را در داخل مثلث نگه داشته است. باید منتظر بود تا تکلیف قیمت مشخص شود. آیا به سمت کف‌های پایین‌تر حرکت می‌کنیم؟ در صورتی که دوج کوین ۰.۰۶۸ دلار به سمت پایین شکسته شود و به زیر ۰.۶ دلار حرکت کنیم، می‌توان انتظار ریزش بیشتر تا ۰.۰۵ دلار نیز تجربه کنیم.

تحلیل دوج کوین 2 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین

اما دوج کوین برای صعودی شدن باید ابتدا ۰.۰۹ دلار را بشکند و از این ناحیه عبور کند، آن وقت باید از ۰.۱۰۵ دلار عبور کند. آن وقت می‌توان انتظار داشت حرکت صعودی تا ناحیه ۰.۱۶۰ دلار نیز ادامه داشته باشد. پس در ناحیه فعلی باید منتظر شکست و تثبیت بالای ۰.۱ دلار باشیم.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا