تحلیل دوج کوین، نفوذ به کف، ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین در هفته سوم خرداد ۱۴۰۲ نشان می‌دهد که دوج کوین به کف مثلث خود نفوذ کرده است. آیا این می‌تواند ریزش بیشتر را رقم بزند؟ در صفحه تحلیل دوج کوین به وضعیت جفت ارز DOGE/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز دوج کوین

دوج کوین هفته نزولی خود را ادامه داده است. این حرکت تا ۰.۰۶۳ دلار ادامه داشته است. کف قیمتی دوج کوین در تایم فریم روزانه ۰.۰۶۸ دلار بود که شکسته شد و پولبکی به این ناحیه زده شده است. در حال حاضر تثبیت زیر این ناحیه می‌تواند قیمت را تا ناحیه ۰.۰۵۷ دلار پیش ببرد که کف حمایتی هفتگی دوج کوین است. در صورت از دست رفتن خط روند صعودی می‌توان انتظار داشت قیمت حتی به محدوده‌های حساسی بین ۰.۰۴۳ دلار تا ۰.۰۵۷ دلار برسد.

تحلیل دوج کوین 17 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین

دوج کوین برای صعودی شدن مسیر سختی را در پیش دارد که البته با توجه به فاندامنتال قوی این ارز دیجیتال امکان دارد با یک حمایت از طرف ایلان ماسک، مسیر به یک‌باره صعودی شود. اما از نظر تکنیکالی دوج کوین مقاومت‌های زیادی بر سر راه دارد. اولین مقاومت در صورت صعودی شدن محدوده ۰.۰۷۵ دلار است. بعد از آن باید از پس مقاومت ۰.۰۹۴ دلاری بر بیاید. در هر صورت فعلا توجیه خاصی برای خرید این ارز دیجیتال وجود ندارد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا