تحلیل دوج کوین، پشت سر مقاومت، ۱۳ تیر ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین در هفته سوم تیر ۱۴۰۲ نشان می‌دهد که دوج کوین پشت سر مقاومت ۰.۰۷۲ دلار قرار گرفته است. در صفحه تحلیل دوج کوین به وضعیت جفت ارز DOGE/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز دوج کوین

دوج کوین همچنان پشت سر مقاومت ۰.۰۷۲ درصد قرار دارد. در ادامه روزهای این هفته امکان دارد ۰.۰۷۰ دلار و ۰.۰۷۲ دلار در نقش مقاومت‌های اساسی دوج کوین خود را نشان دهند. در صورتی که دوج کوین از این نواحی عبور کند، توان حرکتی به سمت داخل مثلث را دارد.

در این مسیر اولین مقاومت دوج کوین در نزدیکی ۰.۰۷۵ دلار است. پس از آن عبور از این ناحیه قیمت دوج کوین را می‌تواند، حتی تا ۰.۰۸۱ دلار حرکت صعودی را ادامه دهد.

تحلیل دوج کوین 13 تیر 1402

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین

اما اگر دوج کوین نتواند از پس ۰.۰۷۰ دلار عبور کند، ریزش بیشتری را رقم خواهد زد. در مسیر نزولی در صورتی که شکستی در ۰.۰۶۳ دلار رخ دهد، می‌توان انتظار داشت قیمت دوج کوین به سمت سطوح پایین‌تر حرکت کند. در این مسیر تارگت بعدی ۰.۰۵۹ دلار خواهد بود. حرکت زیر این ناحیه ریزش بیشتری را حتی تا ۰.۰۵۳ دلار رقم خواهد زد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا