تحلیل دوج کوین، همچنان داخل مثلث، ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین در هفته دوم اردیبهشت ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت دوج کوین در یک مثلث دارد. زمان تصمیم‌گیری دوج کوین به زودی فرا می‌رسد. آیا دوباره دوج کوین از مقاومت هفتگی خودش برگشت می‌خورد و روند ریزشی را ادامه می‎‌دهد؟ یا درهای حرکت به سمت سقف قیمتی باز خواهد شد؟ در صفحه تحلیل دوج کوین به وضعیت جفت ارز DOGE/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز دوج کوین

تحلیل دوج کوین همچنان مثل هفته پیش حرکت در درون یک مثلث را نشان می‌دهد. وقتی طی چند هفته دوج کوین در یک محدوده کوچک نوسان می‌کند، یعنی در حال انباشت برای یک حرکت بزرگ است. این حرکت با شکست از یک طرف این مثلث رخ خواهد داد. پس بهتره تا این اتفاق نیوفتاده است، دنبال باز کردن معامله در این ارز دیجیتال نباشید.

تحلیل دوج کوین هفته دوم اردیبهشت

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین

دوج کوین در طول نوسان هفته گذشته نتوانست مقاومت مهم خود در ۰.۰۸۳ دلار را رد کند. از طرفی حمایت ۰.۰۷۴ دلار نیز اجازه ریزش بیشتر را به این ارز دیجیتال نداد. اما در مسیر پیش رو دوج کوین باید برای حرکت صعودی خودش باید از ۰.۰۷۸ دلار عبور کرده و بالای ۰.۰۸۰ دلار تثبیت دهد. در این صورت می‌توان به حرکت صعودی تا ۰.۰۸۴ دلار نیز امیدوار بود.

اما در صورتی که این ارز دیجیتال نتواند در مسیر صعودی قدم بردارد، ریزشی خواهد شد و حمایت اول دوج کوین نزدیک به ۰.۰۷۶ دلار خواهد بود. سپس ۰.۰۷ دلار می‌تواند مانع ریزش بیشتر قیمت دوج کوین شود.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا