تحلیل دوج کوین، کف کانال نزولی، ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

تحلیل دوج کوین در هفته دوم خرداد ۱۴۰۲ نشان می‌دهد که دوج کوین در انتهای مثلث خود قرار دارد. همچنان فاصله زیادی تا ترندلاین نزولی خود دارد. اما امکان دارد با یک توییت از ایلان ماسک این فاصله جبران می‌شود. در صفحه تحلیل دوج کوین به وضعیت جفت ارز DOGE/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل ارز دوج کوین

دوج کوین در شرایط فعلی هفته نزولی را به نظر می‌رسد پیش رو دارد. این ارز دیجیتال در حال حاضر ۰.۰۷۰ دلار را نشان می‌دهد. اما می‌تواند ریسزش را تا ناحیه حساس ۰.۰۶۸ دلار و در نهایت ۰.۰۶۵ دلار ادامه بدهد. در این شرایط احتمال دارد مثلث از پایین شکسته شود و باعث ریزش بیشتر شود.

تحلیل دوج کوین 2 خرداد 1402

 

تحلیل تکنیکال دوج کوین

اما دوج کوین در مسیر صعودی باید ناحیه مهم و حساس ۰.۰۷۲ دلار را بشکند. در این صورت شکست رو به بالا می‌تواند مسیر را تا ۰.۰۷۹ دلار ادامه دهد. اما در شرایط فعلی این ارز دیجیتال حال و روز خوبی ندارد.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

امتیاز دهید

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا