اخبار آلت‌کوین‌ها

تجزیه و تحلیل قیمت DOGE و SHIB برای ۱۰ می

با وجود بازگشت بازار، بیشتر کوین ها در منطقه قرمز باقی می مانند. Cardano (ADA) تنها استثنا از این قاعده است که ۱.۶۳٪ افزایش یافته است.

 

DOGE/USD

DOGE به افت دیروز ادامه داد و ۱.۴۶ درصد سقوط کرد.

DOGE یک شکست کاذب از علامت حیاتی در ۰.۱۰ دلار در نمودار روزانه ایجاد کرده است. این افزایش با افزایش حجم معاملات خرید حمایت شده است، به این معنی که رشد ممکن است ادامه یابد. اگر کندل روزانه در نزدیکی سطح مقاومت آبی در ۰.۱۲۲۰ دلار ثابت شود ، این احتمال وجود دارد که بازار معکوس شود. DOGE در زمان انتشار با قیمت ۰.۱۱۵۶ دلار معامله می شود.

 

SHIB/USD

برخلاف DOGE، نرخ SHIB در حال افزایش است و طی ۲۴ ساعت گذشته ۶.۲۳ درصد افزایش یافته است.

SHIB به بالای سطح ۰.۰۰۰۰۱۶۹۵ دلار بازگشته است و اکنون در راه رسیدن به نزدیکترین مقاومت در ۰.۰۰۰۰۱۸۳۷ دلار است. این رشد با حجم بالایی همراه است که قدرت خریداران را تایید می کند. در این حالت، افزایش بیشتر ممکن است منجر به آزمایش منطقه ۰.۰۰۰۰۲۰ دلاری شود.

SHIB در زمان انتشار با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۷۶۵ دلار معامله می شود.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا