دو کوان توسط دادستان مونته نگرو متهم شد

نزدیک به یک ماه پس از دستگیری دو کوان توسط مجری قانون مونته نگرو، دادستان‌های محلی اکنون یکی از بنیان‌گذاران و مدیر عامل آزمایشگاه‌های Terraform را متهم کرده‌اند. تصمیم برای متهم کردن کوان احتمالاً تلاش برای استرداد او به کره جنوبی و ایالات متحده را به تاخیر می‌اندازد، جایی که او با چندین اتهام مواجه است. گزارش شده است که دادستان‌های محلی از دادگاه خواسته اند تا بازداشت کوان و همکارش را تمدید کند.

 

مخفیگاه کوان توسط مجریان قانون محلی کشف شد

گزارش شده است که دادستان مونته نگرو، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Terraform Labs، دو کوان را به اتهام استفاده از پاسپورت جعلی و سایر مدارک شناسایی در هنگام تلاش برای فرار از ایالت بالکان در ۲۳ مارس ۲۰۲۳ دستگیر کرده است. بر اساس گزارش DL News، کیفرخواست کوان احتمالاً تلاش‌ها برای استرداد او به ایالات متحده و کره جنوبی را پیچیده می‌کند، جایی که او با اتهامات متعددی روبرو است.

 

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، کوان و همکارش هان چانگ جون هنگام تلاش برای خروج از طریق یک جت شخصی به دبی دستگیر شدند. گویا در زمان دستگیری، کوان یک پاسپورت جعلی کاستاریکا در اختیار داشت.

 

قبل از تلاش برای ترک مونته نگرو، کوان و هان در آپارتمانی در بلگراد زندگی می‌کردند که در سپتامبر ۲۰۲۲ به مبلغ ۲.۲ میلیون دلار توسط مونته نگرو خریداری شد. طبق گزارش‌های رسانه‌های محلی، آپارتمانی که گمان می‌رود کوان به مدت شش ماه در آن بود، بود. اخیرا توسط مجریان قانون محلی ضبط شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا