دو کوان هنوز ۱۰۰ میلیون دلار در سوئیس دارد

در پی اقدام قانونی اخیر علیه ده نفر از همکاران آزمایشگاه‌های Terraform که شامل یکی از بنیانگذاران، شین هیون سونگ که برای بسیاری با نام دنیل شین شناخته می‌شود، به نظر می‌رسد که دادستان‌های سئول متقاعد شده اند که آزمایشگاه‌های Terraform و یکی از بنیانگذاران، دو کوان هنوز مقدار قابل توجهی پول، به ویژه ۱۳۰ میلیارد وون (۱۰۰ میلیون دلار) در حساب بانکی سوئیس در اختیار دارند.

 

دادستان‌های کره جنوبی ادعا می‌کنند که آزمایشگاه‌های Do Kwon و Terraform هنوز ۱۰۰ میلیون دلار در حساب بانکی سوئیس دارند و شکایت SEC از این نظریه حمایت می‌کند

همانطور که پارک بیوم سو، یک روزنامه‌نگار محلی گزارش داد، به دنبال کیفرخواست آزمایشگاه‌های Terraform، دو کوان و همکارانش ۱۰,۰۰۰ بیت کوین (BTC) را به یک بانک فین‌تک که مقر آن در سوئیس است، انتقال داده‌اند.

 

بانک سیگنوم، یک موسسه مالی دارایی دیجیتال مستقر در زوریخ، دریافت کننده این انتقال قابل توجه گزارش شده است. از آن زمان مشخص شد که دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول از نزدیک حرکت بیت کوین مرتبط با Terra را زیر نظر داشته است و این اطلاعات را طی یک کنفرانس مطبوعاتی که برای بحث در مورد کیفرخواست اخیر برگزار شد، فاش کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا