دو کوان در سنگاپور نیست

پلیس محلی می‌گوید دو کوان، بنیانگذار Terraform Labs در سنگاپور نیست. متهم به کلاهبرداری پس از سقوط ارزهای دیجیتال Luna و UST، پس از صدور حکم بازداشت توسط دادگاه در کره‌جنوبی تحت تعقیب است. با این حال، کوان اصرار دارد که او در حال فرار نیست.

 

پلیس می‌گوید دو کوان در سنگاپور نیست

بنا بر گزارش‌ها، نیروی پلیس سنگاپور (SPF) روز شنبه اعلام کرد که بنیانگذار Terraform Labs، کوان دو هیونگ، که به نام دو کوان نیز شناخته می‌شود، در حال حاضر در سنگاپور نیست. پلیس در پاسخ ایمیلی به پرسش خبرگزاری فرانسه گفت Do Kwon در حال حاضر در سنگاپور نیست. SPF به آژانس پلیس ملی کره (KNPA) در چارچوب قوانین داخلی و تعهدات بین‌المللی کمک خواهد کرد.

 

کوان بارها در توییتر اعلام کرده که در سنگاپور بوده است. طبق گزارش روزنامه Straits Times سنگاپور، مجوز کار او در ۷ دسامبر به پایان می‌رسید.

 

هفته گذشته، سخنگوی دادستان کره جنوبی گفت که حکم بازداشت شش نفر از جمله کوان صادر شده است و موسس Terraform Labs در سنگاپور اقامت دارد. کوان پس از فروپاشی ارز دیجیتال لونا (که اکنون لونا کلاسیک (LUNC) نامیده می شود) و استیبل کوین terrausd (UST) متهم به کلاهبرداری شده است. علاوه بر این، گزارش شده است که وزارت امور خارجه کشور قصد دارد گذرنامه وی را باطل کند.

 

درباره دو کوان بیشتر بدانید.

 

در ایالات متحده، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) همچنین در حال بررسی Terraform Labs و سقوط استیبل کوین UST است. در چند مصاحبه اخیر، کوان گفت از وقتی پروژه کریپتو وی از بین رفت، همه چیزش نابود شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا