دو کوان به ۴ ماه حبس محکوم شد

دادگاه مونته نگرو تشخیص داده است که دو کوان، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه‌های Terraform، به استفاده از پاسپورت کاستاریکای تقلبی مجرم است. در نتیجه او به دلیل این جرم به چهار ماه حبس محکوم شده است.

 

دو کوان به ۱۲۲ روز حبس محکوم شد، متهم ۸ روز فرصت دارد تا در دادگاه تجدیدنظر حاضر شود

به گفته دادگاه مونته نگرو، دو کوان که با نام کوان دو هیونگ نیز شناخته می‌شود، به داشتن و تلاش برای استفاده از گذرنامه تقلبی محکوم شده است. در اطلاعیه دادگاه آمده است که کوان به جرم جعل سند مجرم شناخته شده است. مقامات مجری قانون مونته نگرو اسناد مسافرتی کوان را که شامل پاسپورت کاستاریکا، گذرنامه بلژیکی و دو نوع دیگر کارت شناسایی است، ضبط خواهند کرد.

 

همانطور که در بیانیه ترجمه شده دادگاه آمده است که تمام شرایط مربوط در تعیین شدت مجازات در نظر گرفته شده است. پس از دریافت نسخه کتبی حکم دادگاه، کوان فرصتی هشت روزه برای ارائه درخواست تجدیدنظر دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا