دو کوان با وثیقه ۴۰۰,۰۰۰ یورویی آزاد می‌شود

دادگاه مونته نگرو تصمیم گرفته است، دو کوان، بنیانگذار Terraform را از زندان آزاد کند، اما وی در یک اقامتگاه محلی تحت نظارت پلیس قرار می‌گیرد. دادگاه علیه او و یک کره‌ای دیگر به اتهام سفر با مدارک جعلی، روز پنجشنبه با اعتراف بی‌گناهی آغاز شد.

 

دادگاه به درخواست وثیقه برای دو کوان پاسخ مثبت داد و او را در بازداشت خانگی قرار داد

رسانه‌های داخلی و خارجی گزارش دادند که دادگاه بدوی در پودگوریتسا با آزادی موسس و مدیر اجرایی سابق شرکت شکست خورده بلاکچین Terraform Labs، دو کوان و یک شهروند دیگر کره جنوبی به قید وثیقه موافقت کرده است. آنها به تلاش برای استفاده از اسناد شخصی جعلی در این کشور کوچک بالکان متهم هستند.

 

دو کوان یا همان کوان دو هیونگ در ۲۳ مارس در حالی که قصد داشت با گذرنامه کاستاریکا سوار پروازی به مقصد دبی شود توسط مقامات مونته‌نگرو دستگیر شد. او به همراه یکی از همراهانش که با نام هان شناسایی شده بود، بازداشت شد. گزارش‌های قبلی حاکی از آن است که مدیر مالی این شرکت، هان چانگ جون است.

 

به گزارش آسوشیتدپرس و پورتال خبری Vijesti، دادگاه روز جمعه ۴۰۰,۰۰۰ یورو (۴۳۵,۰۰۰ دلار) به عنوان وثیقه برای هر یک از دو مظنون در انتظار نتیجه محاکمه آنها که یک روز قبل آغاز شده بود، پذیرفت. با این حال، آنها اجازه خروج از آپارتمان خود را که توسط پلیس مونته نگرو محافظت می‌شود، نخواهند داشت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا