اخبار هک و امنیتاخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

Do Kwon به وضوح در حال فرار است!

دادستان‌های کره جنوبی ادعاهای کوان مبنی بر اینکه او متواری نبوده را رد کردند. دادستان‌های کره جنوبی از وزارت خارجه این کشور خواسته اند تا پاسپورت Do Kwon را باطل کند. طبق گزارش رسانه‌ها در روز دوشنبه، آنها همچنین روندی را آغاز کرده‌اند تا اینترپل برای Kwon اخطار قرمز صادر کند. این تحولات پس از آن اتفاق افتاد که Do Kown در روز یکشنبه در توییتی مدعی شد که او متواری نیست، بلکه با مقامات در چندین حوزه قضایی همکاری می‌کند.

 

او به وضوح در حال فرار است…

دفتر دادستانی ناحیه جنوبی سئول روز دوشنبه گفت ما روند قرار دادن او را در لیست اعلام قرمز اینترپل و لغو گذرنامه‌اش آغاز کرده‌ایم. ما تمام تلاش خود را برای یافتن و دستگیری او انجام می‌دهیم. او به وضوح متواری است زیرا افراد کلیدی مالی شرکتش نیز در آن زمان به سنگاپور رفتند.

 

روز شنبه، پلیس سنگاپور تصریح کرد که کوان دیگر در سنگاپور نیست، اما آژانس مجری قانون با مقامات کره جنوبی در این مورد همکاری خواهد کرد.

 

درباره دو کوان بیشتر بدانید.

 

هفته گذشته یک دادگاه کره‌ای حکم بازداشت کوان را صادر کرد. گفته می‌شود که او از طریق وکلایش به دادستان‌ها گفته است که نمی‌خواهد فورا به احضار آنها پاسخ دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا