Do Kwon صلاحیت SEC را به چالش می‌کشد

وکلای مدافع یکی از بنیانگذاران Terraform Labs، به نام Do Hyeong Kwon، که همچنین به نام Do Kwon می‌شناسیم، استدلال خود را ارائه کرده است که می‌گوید کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) صلاحیتی در این مورد ندارد. تیم حقوقی ادعا می‌کند که قانون ایالات متحده قانون‌گذاران را از استفاده از قانون اوراق بهادار فدرال برای اعمال صلاحیت بر دارایی‌های دیجیتال در این مورد منع می‌کند.

 

تیم حقوقی بنیانگذار Terraform Labs ادعا می‌کند که SEC فاقد صلاحیت قضایی در مورد دارایی‌های دیجیتال در پرونده Terra است

طبق گزارش بلومبرگ، وکلای Kwon با استناد به اینکه پرونده SEC بر اساس مقررات منسوخ شده است و تعریف آژانس از دارایی‌های دیجیتال به عنوان اوراق بهادار کاملاً واضح نیست، درخواستی برای رد شکایت ارائه کرده اند. در واقع، پاتریک مک‌هنری، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا، اخیراً بیان کرد که ابهام زیادی در مورد اقدامات اجرایی SEC وجود دارد. وکلای Kwon از این ابهام استفاده می‌کنند تا ادعا کنند که تلاش SEC برای طبقه‌بندی همه ارزهای دیجیتال به عنوان اوراق بهادار کوتاهی می‌کند.

 

وکلای کوان اظهار داشتند:

ادعای نادرست SEC بر قدرت در اینجا با تلاش برای جا انداختن همه ارزهای دیجیتال در تعریف خود از اوراق بهادار با شکست مواجه شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا