مدیر DNM به ایالات متحده مسترد شد

مدیر مظنون بازار دارک وب مونوپولی مارکت از اتریش استرداد شد تا با اتهاماتی در ایالات متحده مواجه شود. این مرد، شهروند صربستان و کرواسی که نوامبر گذشته در وین دستگیر شد، متهم به تسهیل ۱۸ میلیون دلار در معاملات غیرقانونی مواد مخدر با استفاده از ارزهای دیجیتال است.

 

مدیر DNM در ایالات متحده به دلیل راه‌اندازی بازار دارو در دارک وب متهم شد

مقامات اتریشی روز دوشنبه اعلام کردند که مدیر ادعایی یک بازار بزرگ دارک وب (DNM) معروف به بازار انحصاری را به ایالات متحده مسترد کرده اند. به گزارش آسوشیتدپرس، میلومیر دسنیکا، ۳۳ ساله ساکن شهر سمدرفسکا پالانکا صربستان، روز جمعه تحویل داده شد.

 

دسنیکا توسط وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) به اداره سایت Monopoly Market و تسهیل ۱۸ میلیون دلار در معاملات غیرقانونی مربوط به تجارت مواد مخدر با استفاده از ارزهای دیجیتال متهم شده است. بازار دارک وب در دسامبر ۲۰۲۱ با توقیف سرورهای آن بسته شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا