نارضایتی جامعه کریپتو از کیف پول لجر

کیف پول لجر، سازنده کیف پول سخت‌افزاری، به دلیل معرفی اخیر ابزاری که کاربران را قادر می‌سازد از عبارات اولیه خود از طریق ارسال قطعات کلید رمزگذاری‌شده به شرکت‌های شخص ثالث پشتیبان‌گیری کنند، با واکنش‌های شدید مواجه شده است. جامعه کریپتو از این ویژگی جدید استقبال نکرده است، زیرا تعداد زیادی از کاربران ارزهای دیجیتال ناامیدی خود را در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی ابراز می‌کنند.

 

ابزار پشتیبان‌گیری Ledger باعث خشم در دنیای کریپتو می‌شود

در اقدام اخیر، سازنده کیف پول سخت افزاری Ledger از جدیدترین ابزار خود، Ledger Recover، رونمایی کرد. متأسفانه، استقبال در جامعه رمزارزها مثبت نبوده است.

 

این شرکت در ۱۶ می اعلام کرد:

Ledger Recover یک اشتراک اختیاری برای کاربرانی است که می‌خواهند یک نسخه پشتیبان از عبارت بازیابی مخفی خود تهیه کنند. یک دفتر کل.

 

با استفاده از Ledger Recover، کاربران این گزینه را دارند که دانه خود را به سه قطعه رمزگذاری شده تقسیم کنند که هر کدام شامل بخشی از کلید خصوصی است. این قطعات رمزگذاری شده متعاقباً برای ذخیره‌سازی ایمن به شرکت‌های شخص ثالث سپرده می‌شوند.

 

شرکت کیف پول سخت‌افزاری توضیح می‌دهد:

Ledger Recover نسخه‌ای از کلید خصوصی شما را رمزگذاری می‌کند و آن را به سه قسمت تقسیم می‌کند، با استفاده از Shamir Secret Sharing، همه اینها در تراشه Secure Element اتفاق می‌افتد، بنابراین عبارت Secret Recovery شما در خطر نیست. این قطعات رمزگذاری شده توسط ۳ طرف مختلف در ماژول‌های امنیتی سخت‌افزاری با امنیت رمزنگاری ذخیره می‌شوند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا