اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتال

درخواست رد صلاحیت Roche Freedman از پرونده Tether

به نظر نمی‌رسد که مشکلات Roche Freedman به این زودی‌ها از بین برود. پس از اینکه یکی از شرکای موسس آن، کایل روش، ادعاهای حیرت‌انگیزی را درباره یک دستکاری بازار مطرح کرد، دو شرکت حقوقی دیگر، Kirby McInerney LLP و Radice Law Firm، این هفته سندی را به دادگاه ارائه کردند تا شرکت را به عنوان سرپرست موقت از دعوای حقوقی Tether و Bitfinex حذف کند. Kirby و Radice همچنین وکالت سه شاکی را در این پرونده دارند که ادعا می‌کنند صادرکننده استیبل کوین تتر و صرافی ارزهای دیجیتال Bitfinex، بازار را با انتشار USDT بدون پشتوانه دستکاری کردند.

 

درخواست حذف Roche Freedman از پرونده Tether و Bitfinex

این سند بیان می‌کند که Roche Freedman به چشم‌انداز ادعاها آسیب رسانده است. دادگاه باید Roche Freedman را برکنار کند و Kirby و Radice را به عنوان مشاور موقت منصوب کند. تا زمانی که Roche Freedman از عنوان مشاور موقت برکنار شود، تحقیق در مورد کفایت نمایندگی وکیل ارشد در این دعاوی و سایر دعاوی حقوقی به حقوق طبقه احتمالی لطمه خواهد زد.

 

در ادامه، ضرورت وجود یک ساختار رهبری جدید برجسته می‌شود تا از نمایش فرعی در مورد کفایت وکلا یا انگیزه‌ها و استفاده از دعاوی جلوگیری شود. حذف Roche Freedman و جایگزینی کربی و رادیس به جای آن به محافظت از دادخواهی در برابر اتهام سوگیری یا سوءمدیریت توسط دو شرکت کمک می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا