پرداخت یوان دیجیتال برای کرایه حمل و نقل عمومی

جینان، مرکز استان شاندونگ چین، اخیرا یوان دیجیتال را به عنوان وسیله‌ای برای پرداخت سیستم حمل و نقل عمومی خود در نظر گرفته است. به گفته منابع محلی، پرداخت یوان دیجیتال در اول ژوئیه در تمام اتوبوس‌های شهری پس از آزمایش تنها در دو خط اتوبوس اجرا شد.

 

جینان پرداخت یوان دیجیتال در سیستم حمل و نقل عمومی را اعلام کرد

شهر جینان مرکز استان شاندونگ چین به تازگی از اجرای پرداخت دیجیتال یوان در سیستم حمل و نقل عمومی خود خبر داده است. به گفته منابع محلی، گروه حمل و نقل عمومی جینان، شرکتی که سیستم اتوبوس را در شهر مدیریت می‌کند، یوان دیجیتال را به عنوان وسیله‌ای برای پرداخت کرایه اتوبوس در ۱ ژوئیه گنجانده است.

 

اکنون، تقریباً ۷ میلیون شهروند جینان می‌توانند از کیف پول‌های یوآن دیجیتال خود که توسط بانک خلق چین (PBOC) ارائه شده است، برای پرداخت هزینه‌های اتوبوس استفاده کنند تا تحول دیجیتالی سیستم حمل‌ونقل عمومی شهر را تسریع بخشد. پیش از این، این شرکت یک برنامه آزمایشی محدود را انجام داده بود و این پرداخت‌ها را فقط در دو خط اتوبوس اجرا می‌کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا