قانون روبل دیجیتال احتمالاً در ماه ژوئن تصویب شود

به گفته آناتولی آکساکوف، رئیس کمیته بازارهای مالی دوما، پروژه قانون روبل دیجیتال که قبلاً در اولین قرائت آن مورد بحث و تصویب قرار گرفته بود، می‌تواند در ماه ژوئن تصویب شود. بانک روسیه در حال حاضر منتظر تصویب این مجموعه قوانین است تا آزمایشی زنده از قابلیت‌های CBDC (ارز دیجیتال بانک مرکزی) با کاربران واقعی انجام دهد.

 

به گفته مقام دومای ایالتی، قانون روبل دیجیتال در ماه ژوئن به تصویب خواهد رسید

رقابت برای تصویب قانون رمزارز روبل دیجیتال در روسیه به پایان می‌رسد. طبق اظهارات آناتولی آکساکوف، رئیس کمیته بازارهای مالی دوما، دومای دولتی روسیه (مجلس پایین پارلمان روسیه)، وی تخمین زده است که قانون ارز دیجیتال روبل دیجیتال، ارز دیجیتال بانک مرکزی روسیه (CBDC)، ممکن است در ماه ژوئن تصویب شود.

 

آکساکوف روز سه‌شنبه گفت:

لایحه روبل دیجیتال ارائه شده است که فکر می‌کنم در جلسه بهار تصویب کنیم. قبلاً در قرائت اول تصویب شده است، یعنی در خرداد ماه در قرائت دوم و سوم تصویب می‌شود.

 

تصویب این قانون راه‌اندازی یک برنامه آزمایشی برای ارز الکترونیکی با معاملات و مشتریان واقعی را که قرار بود در ماه آپریل راه‌اندازی شود، روشن می‌کند. با این حال، تنظیم‌کننده آن را در انتظار تصویب چارچوب تنظیم‌کننده این فعالیت‌ها به تاخیر انداخت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا