اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

استارت‌آپ هویت دیجیتال و دامنه‌های غیرقابل توقف

روز چهارشنبه، پلتفرم هویت دیجیتال Web3 Unstoppable Domains اعلام کرد که این شرکت ۶۵ میلیون دلار سرمایه در دور سرمایه گذاری سری A به رهبری Pantera Capital دریافت کرده است. آخرین بودجه به Unstoppable Domains یک میلیارد دلار سرمایه ارائه می‌دهد و استارت‌آپ بلاک چین را به وضعیت تک‌شاخ (unicorn status) سوق می‌دهد.

 

Domains Unstoppable با جمع‌آوری ۶۵ میلیون دلار به فهرست رو به رشد کریپتو یونیکورن ها پیوست

Unstoppable Domains، شرکتی که بیش از ۲.۵ میلیون دامنه توکن غیرمثلی (NFT) منتشر کرده است، فاش کرد که ۶۵ میلیون دلار را در دور سرمایه گذاری سری A با ارزش ۱ میلیارد دلار بسته است. سری A توسط تعدادی از سرمایه گذاران استراتژیک تقویت شد و توسط Pantera Capital رهبری شد.

 

سرمایه گذارانی که در کنار Pantera Capital شرکت کردند عبارتند از Mayfield، Gaingels، Alchemy Ventures، Redbeard Ventures، Spartan Group، OKG Investments، Polygon، Coindcx، Coingecko، We3 syndicate، Rainfall Capital، Broadhaven، EI Ventures، Hardyaka و Alt Tab Capital. سرمایه‌گذاران قبلی در حوزه‌های غیرقابل توقف شامل Boost VC و Draper Associates هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا