اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتال

توسعه یک پلتفرم Web3 مانند Steam

GameSwift یک اکوسیستم بازی است که هدف آن معرفی قابلیت همکاری زنجیره‌ای متقابل بازی‌های وب ۳ است. Chain، Web3 Infrastructure، Platform و Gaming Studio چهار ستون خوب طراحی شده و یکپارچه اکوسیستم هستند. زیرساخت اصلی آن اجرای فناوری بلاک چین و به اشتراک‌گذاری منابع درون بازی را برای توسعه دهندگان بازی تسهیل می‌کند و به بازیکنان اجازه می‌دهد از تجربه بازی خود نهایت لذت را ببرند.

 

GameSwift توسط په کسی ساخته شد؟

Wojciech Gruszka، بنیانگذار و مدیر عامل GameSwift، معمولاً در توییتر با نام PanParagraf شناخته می شود.Wojciech یک وکیل و مشاور پروژه‌های بلاک چین است. به لطف تجربه‌اش در شرکت‌های بین‌المللی مانند Deloitte و Shell، او با موفقیت به سازمان‌های مختلف فین‌تک مشاوره می‌دهد. به دلیل نمایه توییتر خود بر اساس تجزیه و تحلیل گسترده توکنومیک برای مخاطبان وسیع تری شناخته شده است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اکوسیستم GameSwift به سایت gameswift.io مراجعه کنید و در توییتر، تلگرام یا Discord به انجمن بپیوندید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا