خدمات نگهداری رمزارز دویچه بانک

دویچه بانک، بزرگترین بانک آلمان، به دنبال تاییدیه نظارتی برای ارائه خدمات نگهداری دارایی‌های دیجیتال، از جمله ارزهای دیجیتال است. یکی از مدیران دویچه بانک توضیح داد که حرکت دارایی دیجیتال بخشی از استراتژی گسترده‌تر وام‌دهنده غول‌پیکر برای افزایش درآمد کارمزد است.

 

دویچه بانک برای مجوز دارایی دیجیتال درخواست داد

بلومبرگ گزارش داد که بزرگترین بانک آلمان از نظر کل دارایی‌ها، Deutsche Bank AG، درخواستی را به سازمان نظارت مالی فدرال این کشور (بافین) ارسال کرده است تا به دنبال مجوز قانونی برای ارائه خدمات نگهداری دارایی‌های دیجیتال از جمله ارزهای دیجیتال باشد.

 

دیوید لین، رئیس واحد بانکداری تجاری دویچه بانک، روز سه‌شنبه در کنفرانسی گفت:

ما در حال ایجاد دارایی‌های دیجیتال و کسب و کار نگهبانی خود هستیم.

 

وی افزود:

ما فقط درخواست خود را برای مجوز دارایی دیجیتال در بافین قرار دادیم.

 

لین همچنین به اشتراک گذاشت که این حرکت بخشی از استراتژی گسترده‌تر وام‌دهنده غول‌پیکر با هدف افزایش درآمد کارمزد در بانک شرکتی دویچه بانک است. علاوه بر این، این نشریه بیان کرد که این نشان‌دهنده تلاش‌های مشابه بازوی مدیریت دارایی دویچه بانک، گروه DWS، برای افزایش درآمد از طریق ارائه‌های مرتبط با دارایی‌های دیجیتال است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا