شرایط رو به وخامت صرافی هات بیت

صرافی هات بیت (Hotbit) که مقر آن در چین است، در ۲۲ می اعلام کرد که تصمیم گرفته است همه عملیات cex را متوقف کند. صرافی کریپتو به خروج مداوم وجوه از کاربران cex (صرافی متمرکز) به عنوان یکی از عوامل متعددی که هات بیت را مجبور به توقف عملیات کرد اشاره کرد.

 

شرایط رو به وخامت صنعت کریپتو

صرافی ارزهای دیجیتال آسیایی، هات بیت، اخیراً اعلام کرد که این پلتفرم را به دلیل آنچه وخامت شرایط در صنعت کریپتو توصیف می‌کند، تعطیل می‌کند. بر اساس بیانیه‌ای که صرافی در ۲۲ می منتشر کرد، این شرایط به نوبه خود منجر به خروج مداوم وجوه از کاربران cex (صرافی متمرکز) از جمله هات بیت و بدتر شدن جریان نقدی شده است.

 

علاوه بر رسیدگی به جریان خروج سرمایه و کاهش جریان نقدی، تیم هات بیت در بیانیه ادعا کرد که تحولات مداوم در صنعت کریپتو کار را دشوارتر می‌کند.

 

تیم Hotbit گفت:

فروپاشی پی در پی مؤسسات متمرکز بزرگ، صنعت را به تدریج به دو طریق سوق داده است: یا پذیرش مقررات یا غیرمتمرکزتر شدن. تیم Hotbit معتقد است که صرافی‌های متمرکز (cex) به طور فزاینده‌ای دست و پاگیر می‌شوند، با کسب و کارهای بسیار پیچیده و به هم مرتبط که رعایت آنها، چه برای انطباق و چه غیرمتمرکزی، دشوار است و بعید است که با روندهای بلندمدت مطابقت داشته باشند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا