شاخص نوسان ضمنی بیت کوین به پایین‌ترین حد خود رسید

شاخص نوسان ضمنی بیت کوین Deribit به پایین‌ترین حد در طول عمر می‌رسد و به اقدامات جانبی اشاره می‌کند.

 

شاخص نوسان ضمنی بیت کوین

شاخص نوسان ضمنی بیت کوین Derbit از زمان راه اندازی ردیاب توسط صرافی گزینه‌های رمزنگاری در اوایل سال ۲۰۲۱ به پایین‌ترین سطح خود رسیده است.

مبادله گزینه‌های رمزنگاری شاخص نوسانات آینده‌نگر بیت کوین (BTC) Deribit که به عنوان یک نوع سنج ترس کریپتو استفاده می‌شود. به پایین‌ترین سطح خود در دو سال اخیر رسیده است که نشان‌دهنده عدم تلاطم احتمالی قیمت بیت‌کوین در آینده نزدیک است.

طبق الگوریتم DVOL، سطح نوسان ضمنی فعلی به پایین‌ترین سطح در تاریخ کریپتو کاهش یافته است. DVOL شاخص نوسانات ضمنی Deribit است. با تجزیه و تحلیل فعالیت گزینه، نشانه‌ای از نوسانات مورد انتظار یک دارایی کریپتو در ۳۰ روز آینده را نشان می‌دهد. به بیان ساده، این شاخص می‌تواند انتظارات سرمایه‌گذاران را برای تلاطم قیمت کریپتو نشان دهد.

ادامه نقدینگی پایین به شدت سطوح نوسان ضمنی (IV) بیت کوین را کاهش داده است. این نشان می‌دهد که معامله‌گران مشتقات مطمئن نیستند که در کوتاه‌مدت حرکت‌های عمده‌ای در بازارهای کریپتو رخ خواهد داد و فقدان نوسانات احتمالاً ادامه خواهد داشت.

این یک واقعیت غیرقابل انکار است که نوسانات کلی ارزهای دیجیتال در حال کاهش است، که به ناچار نوسانات ضمنی ارزهای دیجیتال را مجبور می‌کند به پایین‌ترین حد خود ادامه دهد.

 

منبع: Cointelegraph

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا