حمایت حزب دموکرات از مقررات کریپتویی

به اعضای حزب دموکرات کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده یادداشتی داده شد که در آن به آنها دستور داده شد لحظاتی قبل از شروع جلسات استماع در ۱۰ مه از موضع حزب در مورد مقررات ارز دیجیتال حمایت کنند. طبق یادداشت فاش شده حزب، انتظار می‌رفت دموکرات‌ها در کمیته به عدم علاقه حزب جمهوری‌خواه به حمایت از سرمایه‌گذاران اشاره کنند. در این یادداشت همچنین آمده است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) باید اجازه داشته باشد که به رهبری مقررات بازار ارزهای دیجیتال ایالات متحده ادامه دهد.

 

جمهوری خواهان به تضعیف SEC متهم شدند

بر اساس یادداشت فاش شده‌ای که توسط النور ترت، روزنامه نگار فاکس بیزینس به اشتراک گذاشته شده است، به اعضای حزب دموکرات در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده دستوراتی داده شد تا در جلسه کمیته در تاریخ ۱۰ می، از موضع حزب در مورد مقررات ارزهای دیجیتال حمایت کنند. ترت مدعی شد که یادداشت مبنی بر این موضوع قبل از شروع جلسات در میان اعضای کمیته دموکرات منتشر شده است.

 

همانطور که در یادداشت فاش شده مشترک نشان داده شده است، انتظار می‌رفت دموکرات‌های کمیته شش پیام کلیدی را در طول جلسات تکرار کنند. اولین مورد از این پیام‌ها، استدلال حزب است مبنی بر اینکه جمهوری‌خواهان در کمیته مشتاق فضایی برای کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) در ارزهای دیجیتال هستند. طبق این یادداشت، انجام این کار به این معنی است که جمهوری خواهان نه تنها کمیسیون SEC را تضعیف می‌کنند، بلکه به حمایت از سرمایه‌گذاران و مصرف‌کنندگان نیز علاقه نشان نمی‌دهند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا