TVL دیفای در مانع ۴۴ میلیارد دلاری باقی می‌ماند

از ۱۷ ژوئیه ۲۰۲۳، بخش مالی غیرمتمرکز (defi) شاهد ادغام زیادی با ارقام کل ارزش قفل شده (TVL) به ۴۴.۱۹ میلیارد دلار بوده است. در تمام طول سال در سال ۲۰۲۳، به جز یک دوره کوتاه هفت روزه در آپریل، TVL in defi به طور مداوم زیر محدوده ۵۰ میلیارد دلار باقی مانده است.

 

ارزش قفل شده در Defi در سال ۲۰۲۳ بالای ۴۰ میلیارد دلار باقی می‌ماند اما زیر ۵۰ میلیارد دلار راکد می‌شود

در طول نیمه اول سال ۲۰۲۳، چشم‌انداز مالی غیرمتمرکز (defi) عملکرد ضعیفی از خود نشان داده است و ارزش قفل شده در بخش نسبتاً راکد باقی مانده است. به طور خاص، در روز دوشنبه، ۱۷ ژوئیه ۲۰۲۳، بر اساس معیارهای defillama.com، کل ارزش قفل شده (TVL) به ۴۴.۱۹ میلیارد دلار می‌رسد.

 

در این مجموع، Lido Finance سهم قابل توجهی را در اختیار دارد و ۱۴.۷۸ میلیارد دلار تضمین می‌کند که ۳۳.۴۵٪ از کل TVL را تشکیل می‌دهد. پس از Lido، بازیکنان برجسته در قلمرو defi عبارتند از Aave (5.88 میلیارد دلار)، Makerdao (5.47 میلیارد دلار)، Uniswap (3.78 میلیارد دلار) و Justlend (3.69 میلیارد دلار).

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا