تعمیق روابط بین چین و فرانسه

به گفته وزارت امور خارجه چین، وزرای خارجه چین و فرانسه آمادگی خود را برای تقویت همکاری و دنبال کردن یک مشارکت راهبردی فراگیر نزدیک و پایدار اعلام کرده اند. این به دنبال دیدار موفقیت‌آمیز میان امانوئل مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه و شی جین پینگ، رئیس‌جمهور چین بود.

 

تقویت روابط چین و فرانسه

بر اساس بیانیه وزارت امور خارجه چین، چین گانگ، مشاور دولتی و وزیر امور خارجه چین هفته گذشته با کاترین کولونا، وزیر امور خارجه فرانسه در پاریس گفتگو کرد.

 

به گفته وزارت خارجه چین، هم شین و هم کولونا، سفر رسمی امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه به چین را موفقیتی کامل می‌دانند و اظهار داشتند که رهبر فرانسه در جریان سفر خود به چین با رئیس جمهور شی جین پینگ تبادل نظر عمیقی داشته است و درک خود را از چین عمیق‌تر کرد.

 

وزیر امور خارجه چین تصریح کرد:

چین آماده همکاری با فرانسه برای پیگیری تفاهمات مشترک مهم سران دو کشور، تسریع در پیشبرد مبادلات و همکاری‌ها در زمینه‌های مختلف، مشارکت استراتژیک جامع چین و فرانسه و تلاش برای توسعه مستمر روابط نزدیک و پایدار است.

 

وی تأکید کرد:

تصمیم چین برای ارتقای توسعه با کیفیت بالا و گشایش با استانداردهای بالا تزلزل‌ناپذیر است. چین آماده همکاری با فرانسه و سایر کشورها برای بزرگتر کردن پای همکاری و به اشتراک گذاشتن فرصت‌های توسعه است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا