اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار هک و امنیت

دفتر اختصاصی بررسی پرونده‌های رمزنگاری

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در حال ایجاد یک دفتر اختصاصی برای بررسی پرونده‌های مربوط به رمزنگاری است. رگولاتور اوراق بهادار بر نیاز به ارائه پشتیبانی بیشتر و تخصصی‌تر از دارایی‌های رمزنگاری تاکید کرد.

 

دفتر اختصاصی رمزنگاری SEC

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) روز جمعه برنامه خود را برای ایجاد دو دفتر جدید برای بررسی پرونده‌ها اعلام کرد. رگولاتور گفت یکی دفتر دارایی‌های رمزنگاری و دیگری دفتر برنامه‌های کاربردی و خدمات صنعتی است و افزود که انتظار دارد هر دو اواخر پاییز امسال راه‌اندازی شوند.

 

این دو دفتر جدید به هفت دفتر موجود آژانس ملحق خواهند شد که بررسی متمرکز پرونده‌های صادرکننده را ارائه می‌دهند، SEC با اشاره به اینکه این دفاتر بر اساس تخصص صنعت گروه بندی می‌شوند و تحت برنامه بازبینی افشای بخش مالی شرکت (DRP) آژانس خواهند بود.

 

رگولاتور اوراق بهادار توضیح داد:

دفتر دارایی‌های رمزنگاری به کارهایی که در حال حاضر در سراسر DRP برای بررسی پرونده‌های مربوط به دارایی‌های رمزنگاری انجام می‌شود ادامه خواهد داد.

 

واگذاری شرکت‌ها و پرونده‌ها به یک دفتر، DRP را قادر می‌سازد تا منابع و تخصص خود را برای رسیدگی به مسائل منحصربه‌فرد و در حال تحول بررسی پرونده مربوط به دارایی‌های کریپتو متمرکز کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا