اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتال

کاهش محبوبیت کریپتو در ایالات متحده

بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط Bankrate، محبوبیت ارز دیجیتال به عنوان یک وسیله سرمایه‌گذاری در ایالات متحده در حال کاهش است. این نظرسنجی نشان داد که اعتماد به کریپتو در چندین گروه کاهش یافته است، به طوری که ۲۰ درصد از اعتماد خود را به این دسته دارایی‌ها از دست داده اند!

 

بر اساس گزارش Bankrate، سرمایه‌گذاران اعتماد خود را به کریپتو از دست می‌دهند

در حالی که ارز دیجیتال هنوز به عنوان یک وسیله سرمایه‌گذاری جدید در بازار فعلی در نظر گرفته می‌شود، برخی از معتقدان آن شروع به از دست دادن ایمان خود کرده اند. نظرسنجی انجام شده توسط Bankrate نشان می‌دهد که تعداد آمریکایی‌هایی که از سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال خوشحال هستند، در بین گروه‌های مختلف کاهش یافته است.

 

Millennials (اصطلاح Millennials را برای افرادی به کار می‌برند که در بازه‌ی سال‌های ۱۹۸۰ تا ۲۰۰۰ میلادی متولد شده‌اند. یعنی افرادی که الان در دهه‌ی سوم یا چهارم یا پنجم زندگی خودشان هستند.) که به‌طور سنتی به فناوری‌های جدیدی مانند کریپتو متصل بوده‌اند، یکی از گروه‌هایی بوده‌اند که بیشترین اعتماد را به ارزهای دیجیتال از دست داده‌اند. درصد Millennials که سرمایه‌گذاری بسیار راحت یا راحتی در رمزارز داشتند از ۴۹ درصد در سال ۲۰۲۱ به ۲۹ درصد در سال جاری رسید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا