کاهش رفاه مالی خانوارهای ایالات متحده در سال ۲۰۲۲

یک نظرسنجی توسط فدرال رزرو ایالات متحده نشان می‌دهد که رفاه مالی خانواده‌های آمریکایی در سال ۲۰۲۲ به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. سهم بزرگسالانی که گفته اند از نظر مالی بدتر از یک سال قبل هستند به بالاترین سطح از زمانی که این سؤال برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ پرسیده شد، رسید.

 

رفاه مالی آمریکا به طور قابل توجهی کاهش یافت

هیئت فدرال رزرو روز دوشنبه نتایج دهمین بررسی سالانه اقتصاد و تصمیم گیری خانوارها (SHED) را منتشر کرد. این نظرسنجی رفاه اقتصادی خانوارهای ایالات متحده را اندازه‌گیری می‌کند و خطرات بالقوه برای امور مالی آنها را شناسایی می‌کند.این نظرسنجی در اکتبر سال گذشته با شرکت بیش از ۱۱,۰۰۰ بزرگسال انجام شد.

 

فدرال رزرو در گزارش خود که یافته‌های کلیدی این نظرسنجی را برجسته می‌کند، نوشت:

به طور کلی، رفاه مالی نسبت به سال قبل به طور قابل توجهی کاهش یافته است. سهم بزرگسالانی که گفته اند از نظر مالی بدتر از سال قبل هستند به ۳۵ درصد افزایش یافت که بالاترین سطح از زمانی که این سؤال برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ پرسیده شد.

 

فدرال رزرو ادامه داد:

نظرسنجی سال ۲۰۲۲ نشان داد که رفاه مالی گزارش شده از خود یکی از پایین‌ترین سطوح مشاهده شده از سال ۲۰۱۶ بوده است. همچنین نشان می‌دهد که قیمت‌های بالاتر بر اکثر خانوارها تأثیر منفی گذاشته است، اگرچه کارگران همچنان بازار کار قوی را تجربه می‌کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا