کاهش ارزش دلار آمریکا بیشتر از هشدار یلن خواهد بود

پیتر شیف اقتصاددان می‌گوید که کاهش ارزش دلار آمریکا بسیار بیشتر از آنچه جنت یلن، وزیر خزانه‌داری هشدار داده است، خواهد بود. او هشدار داد این نشان‌دهنده کاهش قابل توجه استاندارد زندگی ما است. علاوه بر این، این اقتصاددان تاکید کرد که جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، به وضوح نگران بحران مالی در حال تحول است، اما نمی‌خواهد بازارها را به وحشت بیندازد.

 

پیتر شیف پیش‌بینی می‌کند که دلار آمریکا بیشتر از آنچه یلن پیش‌بینی می‌کرد، کاهش یابد

پیتر شیف، اقتصاددان و تحلیلگر طلا، هشدارهای بیشتری را در مورد اقتصاد ایالات متحده، سیستم بانکی و دلار آمریکا در چندین توییت در این هفته صادر کرد.

 

جنت یلن، وزیر خزانه‌داری آمریکا روز پنجشنبه در جریان شهادتش در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان هشدار داد که دلار آمریکا به عنوان ارز ذخیره جهانی کاهش ارزشی آهسته خواهد داشت. وی با تاکید بر نگرانی‌ها مبنی بر اینکه تحریم‌های اعمال‌شده توسط ایالات متحده، تعدادی از کشورها را به جستجوی جایگزین‌های دلار برانگیخته است، وی هشدار داد که کاهش تسلط دلار چیزی است که ما باید بپذیریم.

 

شیف در مورد هشدار یلن در مورد تسلط دلار آمریکا، پنجشنبه در توییتی نوشت:

جنت یلن به آمریکایی‌ها هشدار داد که انتظار کاهش سهم دلار از ذخایر بانک مرکزی را داشته باشند. اما این کاهش در نتیجه کاهش ارزش دلار و فروش بانک مرکزی بسیار بیشتر از آن چیزی خواهد بود که او فکر می‌کند. این نشان‌دهنده کاهش قابل توجه استاندارد زندگی ما است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا