مصاحبهاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار جهان

تمرکززدایی بخشی از یک gradient scale است

Changpeng Zhao، بنیانگذار و مدیر عامل بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال از نظر حجم معامله، اهمیت تمرکززدایی و ارتباط آن با امنیت و آزادی را مورد بررسی قرار داد. ژائو بیان کرد که جنبه‌های مختلفی از تمرکززدایی وجود دارد و این بخشی از gradient scale است و روش‌های مختلفی را توضیح می‌دهد که حتی بیت کوین را می‌توان متمرکز دید.

 

Changpeng Zhao مدیر عامل بایننس در مورد تمرکززدایی و مدارک آن

در مورد مزایایی که تمرکززدایی برای پروژه‌های ارزهای دیجیتال و اینکه چگونه برخی از ابتکارات را از دیگران متمایز می‌کند، مطالب زیادی گفته شده است. Changpeng Zhao، مدیر عامل Binance، در مورد اهمیت تمرکززدایی و اینکه چگونه این ویژگی نباید هدف باشد، بلکه ابزاری برای دستیابی به چندین هدف مرتبط با یک پروژه ارز دیجیتال باشد، صحبت کرد.

 

در یک پست که در ۹ اکتبر منتشر شد، ژائو توضیح داد که تمرکززدایی مطلق نیست و چندین جنبه کلیدی در آن وجود دارد. او توضیح داد:

هر جنبه یک gradient scale است. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که تمرکززدایی وسیله‌ای برای رسیدن به هدف است، نه خود هدف. هدف آزادی، امنیت و سهولت استفاده است.

 

درباره چانگ پنگ ژائو بیشتر بدانید.

 

به گفته ژائو، هر یک از این جنبه‌ها ممکن است بسته به آنچه در نظر گرفته می‌شود، پروژه‌های مختلف حتی بیت کوین را متمرکز جلوه دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا