روند دلارزدایی برگشت‌ناپذیر است

وزیر امور خارجه روسیه با تاکید بر اینکه این روند برگشت‌ناپذیر است، گفت که کوچ از دلار آمریکا مطمئناً سرعت خواهد گرفت. این مقام مسئول افزود مسیر تحریم‌ها مسیر ناکجاآبادی است. کشورهای جدی و سیاستمداران هشیار نتیجه‌گیری می‌کنند و این نتایج قطعاً به نفع قطع وابستگی به غرب است.

 

مقام روسی در مورد روند کاهش ارزش دلار

به گزارش رسانه روسی تاس، سرگی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه روز جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که تغییر استفاده از دلار آمریکا به عنوان وسیله مبادله در تجارت جهانی به نفع ارزهای ملی روندی برگشت‌ناپذیر است.

 

این مقام روسی همچنین تاکید کرد که مهم است فعالانه برای خنثی کردن تهدیدات امنیتی، از جمله تهدیداتی که از ایالات متحده سرچشمه می‌گیرند، با همکاری کشورهای مشترک المنافع (CIS) تلاش کنیم.

 

لاوروف افزود:

روسیه در تدوین برنامه‌های نظامی، سیاسی و دیپلماتیک، تلاش‌های کشورهای غربی برای دامن‌زدن به درگیری‌ها در نزدیکی مرزهای خود را در نظر گرفته است.

 

وی افزود:

ما در حال مشاهده کوچ از دلار هستیم. تا کنون، آنقدرها هم سریع نیست، اما مطمئناً شتاب خواهد گرفت. در واقع این روند برگشت‌ناپذیر است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا