دلارزدایی از ونزوئلا اجتناب‌ناپذیر است

فشار هر چه بیشتر ونزوئلا برای دلارزدایی!

 

ونزوئلا به سمت دلارزدایی حرکت می‌کند

نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا گفت که این کشور تلاش خواهد کرد تا از دلار آمریکا دور شود. این اقدام بخشی از تلاش جهانی دلارزدایی است که توسط چندین کشور از جمله روسیه و چین ترویج شده است.

 

مادورو در برنامه هفتگی خود Con Maduro+ اظهار داشت:

بسیاری از ابتکارات جایگزین دلار در جهان در حال ظهور هستند. می‌توانیم بگوییم که ما شروع به تجربه یک روند تسریع شده مستمر دلارزدایی از دنیای تجاری کرده ایم.

 

مادورو همچنین استفاده سیاسی از دلار آمریکا را محکوم کرد و توضیح داد که از آن به عنوان ابزاری برای تحریم کشورهایی مانند چین، روسیه، هند، ایران، ترکیه، ونزوئلا و کوبا استفاده شده است.

 

رئیس جمهور ونزوئلا بعداً به اظهارات قبلی خود افزود:

دلارزدایی از تجارت جهانی اجتناب ناپذیر است، ما در حال زندگی آن هستیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا