دلارزدایی را دیگر نمی‌توان متوقف کرد

سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه در مورد تغییر فعلی به ارزهای ملی و دلارزدایی بازارهای بین‌المللی در حال حاضر صحبت کرده است. لاوروف در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از سخنرانی در شورای امنیت سازمان ملل در ۲۵ آپریل اظهار داشت که این تغییر نمی‌تواند متوقف شود و آینده نهادهای بین‌المللی سنتی مانند صندوق بین المللی پول (IMF) نامشخص است.

 

سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه گفت دلارزدایی را دیگر نمی‌توان متوقف کرد

سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه به تغییر فعلی که بازارهای بین‌المللی از دلار آمریکا به نفع ارزهای ملی حذف می‌کنند، اشاره کرد. لاوروف در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از سخنرانی در شورای امنیت سازمان ملل که ریاست آن را برعهده داشت، اظهار داشت که این حرکت به سایر ارزها غیرقابل توقف است و احتمالاً بر مؤسسات مالی سنتی تأثیر خواهد گذاشت.

 

به گزارش خبرگزاری روسی تاس، لاوروف اعلام کرد:

تغییر به سمت تسویه ارزهای ملی با دور زدن دلار، یورو و ین به ارزهای دیجیتال دیگر نمی‌تواند متوقف شود و آینده سیستم مالی ارز بین‌المللی، از جمله صندوق بین‌المللی پول (IMF) و بانک جهانی باید دیدنی باشد.

 

این مقام روسی از نقش فعلی صندوق بین المللی پول در شورای امنیت سازمان ملل انتقاد کرده بود و آن را ابزاری اعلام کرد که ایالات متحده و متحدانش برای دستیابی به اهداف خود، حتی نظامی از آن استفاده می‌کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا