DCG نتوانست ۶۳۰ میلیون دلار را پرداخت کند

در بحبوحه اختلافات مالی بین صرافی ارز دیجیتال Gemini و Digital Currency Group (DCG)، جمینی ادعا کرده است که DCG نتوانسته است مبلغی حدود ۶۳۰ میلیون دلار را پرداخت کند که سررسیدش هفته گذشته بود. در پاسخ، جمینی اعلام کرده است که ممکن است برای جلوگیری از نکول بدهی، کارهایی انجام دهد.

 

پرداخت از دست رفته ادعایی DCG به اختلاف Gemini-DCG کمک می‌کند

در ۱۹ می ۲۰۲۳، جمینی به‌روزرسانی‌ای را برای مشتریان Earn این شرکت اعلام کرد که فرآیند یافتن راه‌حلی برای همه کاربران Earn برای بازخرید دارایی‌هایشان را توضیح می‌دهد. زمانی که سقوط FTX به بازوی وام‌دهی جنسیس گلوبال کپیتال سرایت کرد، بر برنامه Gemini’s Earn تأثیر گذاشت و جمینی برنامه را متوقف کرد.

 

پس از آن موضوع، کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران جمینی، نامه‌ای سرگشاده در توییتر به اشتراک گذاشت تا بتواند توجه بری سیلبرت، مدیر عامل گروه ارز دیجیتال (DCG) را جلب کند. پس از این اختلاف، مشخص شد که شرکت مادر جنسیس، DCG، ظاهراً در پرداخت به طلبکاران خود کوتاهی کرده است.

 

DCG، شرکت مادر Genesis Global Capital LLC حدود ۶۳۰ میلیون دلار را که هفته گذشته سررسید شده بود، پرداخت نکرد. Genesis، کمیته اعتباردهندگان بدون وثیقه (UCC)، گروه ad hoc طلبکاران (AHG) و Gemini در حال بررسی این هستند که آیا برای جلوگیری از نکول DCG، با DCG مدارا کنند یا خیر.

 

به‌روزرسانی صرافی افزود:

بررسی تا حدی بر این اساس خواهد بود که آیا طرفین معتقدند DCG در مذاکرات با حسن نیت در مورد یک معامله توافقی شرکت خواهد کرد یا خیر.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا