اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

تجارت رمزنگاری خودگردان DBS

بزرگترین بانک در جنوب شرقی آسیا، DBS، تجارت ارزهای دیجیتال خودگردان را از طریق برنامه خود راه‌اندازی کرده است. اکنون مشتریان بیشتری واجد شرایط دسترسی به مبادله دارایی‌های دیجیتال بانک و تجارت ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین و اتر هستند.

 

DBS تجارت رمزنگاری خودگردان راه‌اندازی می‌کند

DBS، بزرگترین بانک در آسیای جنوب شرقی، روز جمعه اعلام کرد که تجارت ارزهای دیجیتال خودگردان را از طریق DBS digibank راه‌اندازی کرده است. در جزئیات این اطلاعیه آمده است مشتریان واجد شرایط اکنون می‌توانند ارزهای دیجیتال را در DBS Digital Exchange (Ddex) از طریق DBS digibank به راحتی معامله کنند.

 

صرافی دارایی دیجیتال DBS در حال حاضر از تجارت چهار ارز دیجیتال بیت کوین، بیت کوین کش، اتر و ریپل پشتیبانی می‌کند. پیش از این، تجارت کریپتو در صرافی محدود به سرمایه‌گذاران شرکتی و نهادی، دفاتر خانوادگی و مشتریان خصوصی مدیریت ثروت بانک بود.

 

با راه‌اندازی روز جمعه، DBS توضیح داد:

برای شروع، حدود ۱۰۰,۰۰۰ سرمایه‌گذار در سنگاپور این معیارها را برآورده می‌کنند و واجد شرایط دسترسی به خدمات ارائه شده توسط اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال DBS هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا