مصاحبهاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

دیوید روبنشتاین، در مورد کریپتو خوش‌بین است

دیوید روبنشتاین میلیاردر، بنیانگذار گروه کارلایل، معتقد است که قانونگذاران ایالات متحده برای تنظیم مقررات صنعت کریپتو بی‌دلیل تلاش نمی‌کنند. این سرمایه‌گذار میلیاردر با اشاره به اینکه نسبت به ارزهای دیجیتال خوش‌بین است، گفت بزرگ‌ترین ثروت زمانی به دست می‌آید که مردم خلاف دیدگاه عقلانی مرسوم عمل کنند.

 

دیدگاه صعودی دیوید روبنشتاین در مورد کریپتو

سرمایه‌گذار میلیاردر، دیوید روبنشتاین، یکی از بنیانگذاران گروه کارلایل، یکی از بزرگترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری، چشم‌انداز ارزهای دیجیتال خود را در مصاحبه‌ای با CNBC در روز پنجشنبه به اشتراک گذاشت.

 

این میلیاردر در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا نسبت به ارزهای دیجیتال خوش بین است یا خیر، توضیح داد:

من خوش‌بین هستم به این معنا که فکر می‌کنم بیشترین ثروت زمانی به دست می‌آید که مردم بر خلاف دیدگاه عقلانی مرسوم عمل کنند.

 

او با اشاره به فرصت‌های موجود در این بخش، خاطرنشان کرد:

چه کسی می‌داند کریپتو تا کجا پیش خواهد رفت، اما در حال حاضر کریپتو به‌طور چشمگیری شکست خورده است.

 

وی سپس تایید کرد که سرمایه‌گذار ارزهای دیجیتال است. وی اظهار داشت:

نه فقط خود کریپتو، بلکه شخصاً در شرکت‌هایی که این صنعت را احاطه کرده‌اند، سرمایه‌گذاری کرده‌ام.

 

روبنشتاین تصریح کرد که کوین بیس نمونه‌ای از این شرکت‌هاست و افزود که این شرکت‌ها اخیراً به خوبی عمل نکرده‌اند، آن هم به دلیل کاهش قیمت ارزهای دیجیتال.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا