نظر دیوید هانتر درباره رکود قریب‌الوقوع

دیوید هانتر، استراتژیست ارشد کلان در Contrarian Macro Advisors، تحول جالبی را برای بازارهای جهانی در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۳ پیش‌بینی می‌کند. به گفته او، بازارهای جهانی یک افزایش قابل توجه را تجربه خواهند کرد که به درستی به عنوان melt توصیف می‌شود. با این حال، این افزایش کوتاه مدت خواهد بود، زیرا انتظار می‌رود رکود قابل توجهی در پی داشته باشد. هانتر تاکید می‌کند که پس از این صعود و سقوط، تا سال‌های آینده شاهد همان قله‌های رفیع چرخه گاوی سکولار ۴۱ ساله نخواهیم بود.

 

Contrarian Macro Advisors Exec پیش‌بینی می‌کند که بازارهای جهانی در سه ماهه چهارم ۲۰۲۳ melt شوند و ۸۰ درصد رکود را در پی خواهد داشت

دیوید هانتر در مصاحبه‌ای با مجری و سردبیر اصلی کیتکو نیوز، میشل ماکوری، به قلمرو اقتصاد پرداخت و روایتی قانع کننده از یک سناریوی بالقوه melt را آشکار کرد. هانتر که به دلیل مهارت قابل توجه خود در پیش‌بینی چرخه‌های اقتصادی و شناسایی روندهای بازار پیش از منحنی قیمت شهرت دارد، از پیش‌بینی خود پرده‌برداری کرد.

 

او تصویری از S&P 500 را ترسیم کرد که با رشد خیره‌کننده ۳۶ درصدی روبرو شد، در حالی که ارزش طلا تا اکتبر به ۳,۰۰۰ دلار در هر اونس خواهد رسید. با این حال، هانتر هشدار داد که این سناریوهای صعودی زودگذر خواهند بود، زیرا یک رکود قریب‌الوقوع و قابل توجه بازار در افق خودنمایی می‌کند و راه را برای یک رکود عمیق هموار می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا