دیو ریپلی SBF را به عنوان یک کلاهبردار محکوم می‌کند

ریپلی گفت که سرایت FTX ادامه خواهد داشت اما به کراکن نخواهد رسید. دیو ریپلی، مدیرعامل جدید صرافی کریکن، گفت که اطلاعات داخلی دارد که FTX از کاربرانش کلاهبرداری کرده است. او انتظار شیوع بیشتری از بحران را دارد و اطمینان می‌دهد که نهادش تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.

 

مشکلات بیشتری برای کریپتو در راه است

ریپلی در مصاحبه اخیر با بلومبرگ، سم بنکمن فراید (مدیر عامل سابق پلتفرم ورشکسته FTX) را یک کلاهبردار توصیف کرد. او همچنین فکر می‌کند که برای کشف دلایل فاجعه و اتخاذ تدابیر کافی برای ناظران مربوط و دولت زمان لازم است.

 

از دیگر افراد برجسته‌ای که از SBF انتقاد می‌کنند، می‌توان به مایکل سیلور و چانگ پنگ ژائو اشاره کرد. رئیس بایننس اخیراً او را به‌عنوان یکی از بزرگترین کلاهبرداران تاریخ و دستکاری چیره‌دست طبقه‌بندی کرده است که رسانه‌ها را فاسد کرده تا به عنوان قهرمان معرفی شود.

 

به گفته ریپلی، سقوط FTX ضربه شدیدی به کل صنعت وارد کرد و انتظار داشت که اثر دومینویی سقوط شرکت‌ها ادامه یابد. با این حال، او اطمینان داد که این بحران بر عملکرد کراکن تأثیری نداشته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا