دیو رمزی نگرانی‌های دلارزدایی را رد می‌کند

دیو رمزی، کارشناس امور مالی شخصی و نویسنده پرفروش، نگرانی‌های کاهش دلار و چشم‌انداز ارز بریکس، یوان چین یا روبل روسیه را که جایگزین دلار آمریکا در تجارت بین‌المللی می‌شود، رد کرده است. او تاکید کرد آنها قدرت پایین‌آوردن ارزش دلار را ندارند.

 

دیو رمزی در مورد دلارزدایی و چالش‌های ارزهای جایگزین

دیو رمزی، مدیر امور مالی شخصی و مدیر عامل Ramsey Solutions در یکی از قسمت‌های The Dave Ramsey Show که هفته گذشته پخش شد، به سؤالی درباره دلارزدایی پاسخ داد. رمزی هشت بار نویسنده پرفروش ملی است که بیش از ۱۱ میلیون نسخه فروخت. او که خود را کارشناس مدیریت پول شخصی معرفی می کند، خود را صدای قابل اعتماد آمریکا در مورد پول می‌نامد.

 

زک از آلاباما از او پرسید:

من بیشتر و بیشتر در مورد دلارزدایی و دور شدن کشورها از دلار آمریکا به عنوان مبنای تجارت بین‌المللشان مطالعه می‌کنم. آیا این بر قدرت دلار تأثیر می‌گذارد و آیا باید نگران نحوه پس‌انداز و سرمایه‌گذاری در نتیجه آن باشم؟

 

رمزی با جواب دادن به این مرد آلابامایی شروع کرد که زمان زیادی را در اینترنت سپری می‌کند و وارد یک تئوری توطئه در مورد از بین رفتن دلار آمریکا شده است.

 

رمزی در رابطه با دور شدن کشورها از دلار آمریکا برای تجارت بین‌المللی گفت:

چین، روسیه و برزیل سه بازیگر اصلی در این امر هستند.

 

وی با تاکید بر اینکه هر سه کشور ارزهای خود را دارند و بین هر یک از این ارزها و دلار آمریکا نرخ تبدیل وجود دارد، تاکید کرد:

آنها در حال حاضر از دلار آمریکا به عنوان مبنای تجارت بین‌المللی خود استفاده نمی‌کنند.

 

این خودخوانده امور مالی شخصی اظهار داشت:

سه کشور بزرگ در مورد آوردن برخی از کشورهای نفتی در خاورمیانه صحبت می‌کنند، آنها در تلاشند تا یک واحد پولی بیابند که همه از آن استفاده می‌کنند. کشورهای بریکس، برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی، در حال تلاش برای ایجاد ارز مشترکی هستند که وابستگی آنها به دلار آمریکا را کاهش دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا