دش پس از تلاش برای ارتقا متوقف می‌شود!

منابع متعدد گزارش کرده اند که بلاکچین دش در بلاک ۱,۸۷۴,۸۷۹ پس از تلاش توسعه‌دهندگان به نسخه ۱۹ متوقف شد. در حال حاضر، داده‌ها نشان می‌دهد که آخرین بلاک تأیید شده در شبکه بیش از یک روز پیش بوده است.

 

ارتقاء شبکه Dash ناموفق است، در نتیجه تولید بلاک متوقف می‌شود، علت در حال حاضر ناشناخته است

در روز دوشنبه، ۲۲ می ۲۰۲۳، تولید بلاک متوقف شد و باعث شد ساموئل وستریچ، مدیر ارشد فناوری گروه دش کور، در ساعت ۱:۱۲ بامداد شرقی در توییتر به این موضوع بپردازد. وستریچ در توییت خود فاش کرد که ارتقاء Dash Core به نسخه ۱۹ با مشکل مواجه شده است که باعث توقف زنجیره و توقف تولید شده است.

 

این زنجیره متوقف شده است و در حال حاضر بلاک تولید نمی‌کند. ما همه این موضوع را بررسی می‌کنیم. به‌روزرسانی‌ها را در توییتر ادامه می‌دهم زیرا اطلاعات بیشتری در اختیار داریم.

 

از ساعت ۴:۳۰ بعد از ظهر (ET) در روز دوشنبه، تولید بلاک در حالت توقف باقی مانده است. همچنین نشانه‌هایی وجود دارد مبنی بر اینکه ممکن است ارتقاء باعث ایجاد دوشاخه شده باشد که منجر به ایجاد دو زنجیره مجزا شده است. به عنوان مثال، کاوشگر بلاکچین در dash.org گزارش می‌‌دهد که آخرین بلاک استخراج شده، بلاک ۱,۸۷۴,۸۷۹ بوده که توسط Viabtc استخراج شده است. با این حال، کاوشگر Blockchair نشان می‌دهد که بلاک ۱,۸۷۴,۸۸۰ توسط استخر استخراج بایننس استخراج شده است، که نشان می‌دهد ممکن است زنجیره دوشاخه شده باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا