مطالعه Dappradar درباره مارکت‌پلیس Blur

مطالعه اخیر Dappradar نشان می‌دهد که حجم وام‌های ماه می برای توکن‌های غیرمثلی (NFT) به ۳۷۵ میلیون دلار رسیده است. یافته‌ها بر تأثیر قابل‌توجه Blur در بازار وام‌دهی NFT تأکید می‌کنند، زیرا پلتفرم بازار NFT به میزان ۸۲٪ از کل ارزش تسویه‌شده در بخش وام NFT را تشکیل می‌دهد.

 

Blur به عنوان غول وام‌دهی NFT ظاهر می‌شود و ۸۲٪ از سهم بازار را به خود اختصاص می‌دهد

چندی پیش، Blur ورود خود را به عرصه وام‌دهی NFT اعلام کرد و از آن زمان تاکنون، ۳۰۸ میلیون دلار حجم وام NFT دریافت کرده است. این اطلاعات از مطالعه ۲۵ می ۲۰۲۳ منتشر شده توسط dappradar.com ناشی می‌شود که نشان می‌دهد ۴۶.۲ درصد از معاملات بازار NFT اکنون شامل فعالیت‌های وام است.

 

گزارش dappradar.com بر چگونگی رونمایی Blur از ابتکارات وام‌دهی خود در ۱ می تأکید می‌کند. در همان روز، ۴۲۰۰ اتر ثبت کرد و از آن زمان به بعد از آغاز به کار به ۱۶۹,۰۰۰ اتر افزایش یافت. تحلیلگر Dappradar خاطرنشان می‌کند که حجم وام هفتگی Blur تقریبا ۲.۹۳ برابر از سایر سیستم عامل‌های متمرکز بهتر بود. حجم وام NFT Blur برابر با ۸۲٪ از کل تسویه وام NFT در سراسر صنعت در طول یک دوره ۲۲ روزه است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا